Plavecko-běžecký pohár - 1. místo v celoroční soutěži

V úterý 27.6.2012 se v Holešovicích zúčastnilo 14 žáků naší školy posledního letošního závodu, který byl současně i republikovým Šampionátem. Po plavecké části následovalo vyhlášení celoroční soutěže Prahy, kde jsme zaslouženě získali 1. místo, které jsme si ostatně drželi po celý rok. Odměnou byl krásný velký pohár. Oceněni byli rovněž nejlepší  jednotlivci –Zuzana Čermáková 3. místo, Tomáš Pivrnec 2. místo. Neúčast na 5. závodě, souběžném s Pohárem rozhlasu, připravil Švábíkovou a Kuriše o jistý pohár.

Plavecko-běžecký pohár, sportovní ZŠ Jitřní, Praha 4

Pak nastaly radostné okamžiky, kdy v běhu na 1000 m skvělými výkony zvítězili Amálie Švábíková, Štěpán Kuriš a Ivana Vávrová, která se navíc závod od závodu stále zlepšovala.  Druhé místo obsadil Tomáš Pivrnec a třetí Zuzka Čermáková v běhu na 500 m. Pochvalu zaslouží i ostatní, kteří ze sebe rovněž vydali vše a to Anna Fetterová, Karolína Pelantová, Anna Rezková, Vojta Komárek, Martin Dvořák, Vojta Říha, Filip Kouřil, Víťa Hodonský a Štěpán Lavrentiev, kteří se převážně tohoto závodu účastnili celý rok.

Celkové výsledky tohoto dílčího závodu sice nebyly vyhlášeny, ale s jistotou jsme obsadili opět 1. místo. Všem zúčastněným děkujeme za celoroční vzornou reprezentaci školy a skvělé výsledky, které dělají i dobré jméno naší škole.