4. závod Plavecko-běžeckého poháru

V pátek 27.4.2012 proběhl  ve spolupráci s městskou částí Praha 4 již tradiční Plavecko-běžecký pohár. Tentokrát se plavalo v bazénu učiliště Na Zeleném pruhu. Běhalo se v nedalekém lesoparku Dobeška. Závodu se zúčastnilo 18 našich závodníků ve třech kategoriích. I přesto, že se závodu nemohly zúčastnit trvalé posily Krpatová a Čermáková, si vedli ostatní dobře.

Naprostou doménou byl závod mladších žáků, kde získali 1. místo Štěpán Kuriš, 2. Tomáš Pivrnec a na 4. místě se umístil Martin Dvořák.

V kategorii mladších žákyň s přehledem zvítězila Amálie Švábíková a na 4. místě doběhla Anička Fetterová.

Poděkování patří i Tereze Ságlové a Kristýně Houžvičkové, které obětavě doplnily chybějící kategorii st. žákyň, byť obě byly po náročných závodech.

Celkově jsme se umístili v tomto závodě na 2. místě, ale celkově stále s přehledem naše škola vede s náskokem 152 bodů. Všem závodníkům děkujeme za dobrou reprezentaci naší školy a vítězům blahopřejeme.